З приходом осені українців почав масово косити грип. Заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник розповів, де можна пройти профілактичну вакцинацію.

Відповідну заяву оприлюднила прес-служба відомства.

"Вакцинація – найефективніший метод профілактики грипу. Зараз здійснити вакцинацію можна в шістнадцяти закладах охорони здоров'я столиці. Аптечні пункти комунального підприємства "Фармація", розташовані в цих медустановах, в повній мірі забезпечені вакцинами проти грипу", – заявив Поворозник.


Дивіться відео, кому протипоказані щеплення від грипу
Заступник голови КМДА також зазначив, що для задоволення потреб киян, у разі необхідності, вакцини додатково закуплять. Він запевнив, що щеплення в більшості своїй захищає від хвороби або роблить її менш прогресивною. До того ж, ускладнення грипу лікувати набагато дорожче, ніж заздалегідь подбати про захист організму.

Кияни можуть зробити необхідне щеплення незалежно від місця фактичного проживання. До того ж, жителям столиці зобов'язані надати огляд лікаря, консультацію і саму процедуру безкоштовно. Також наголошується, що спеціальну підготовку до вакцинації проводити не потрібно.

Пройти відповідну процедуру можна за наступними адресами:

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя

"100 ракет по Україні": екстрасенс попередив українців про підступні плани росії

"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати

Від тяжкої хвороби помер учасник "Голосу країни": його пісні слухали з усмішкою на обличчі

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", в кінці жовтня в українські лікарні звернулися зі скаргами на епідемію понад 14 тисяч пацієнтів, з яких були госпіталізовані 118 дітей та 134 дорослих. Поворозник заявив, що з початку сезону в клініках. Всього з початку сезону були організовані щеплення для 716 дорослих та 236 дітей.