У парку київського Політехнічного інституту спиляли древні дерева, і це розлютило місцевих жителів.
Про це пише Хмарочос.
Найстарішому з дерев було 100 років. В мережі користувачі різко висловлюються з приводу рішення київської влади – для багатьох ці дерева вже стали символом КПІ.
"Екологічний пекло в Києві", "Який кошмар! Навіщо? Улюблений парк", "Немає такого лайливого слова, яке б цілком передало моє обурення. Але, що я точно знаю, що по смерті ці негідники потраплять у пекло, де дерева їх будуть рубати кожну мить", - висловилися кияни.
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Додамо, що озеленення парку почалося відразу з будівництвом навчальних корпусів за участю студентів і викладачів. Будівництво корпусів завершилося в 1898 році. На будівництво парку виділялося 49 000 143 рубля і 48 копійок. В основу планування було покладено регуляторний принцип - коли малюнок алей, доріжок і клумб з зеленими насадженнями має правильну геометричну форму.
Раніше також повідомлялося, що з Хрещатика зникли молоді каштани. Замість символу столиці влада вирішила висадити клумби.
Про це повідомив киянин Олексій Кучеренко на своїй сторінці в Facebook.
"Могилки каштанів на Хрещатику перед резиденцією "Мера Києва" і "батьків міста". Скоро доведеться Київський вальс переписувати і герб переробляти(((", - написав він у своєму пості.
Заміна каштанів на клумби не знайшла позитивних відгуків серед киян та гостей міста. Міні-клумби, встановлені на Хрещатику, кияни охрестили "могилками каштанів".
Нагадаємо, у Прикарпатті почалася велика повінь. Це сталося через незаконного видобутку бурштину та вирубки лісу, які руйнують породи.
Як повідомляв Знай.ua, щоб не турбувати лісових і польових звірів даремно, Святошинське лісове господарство опублікувало відповідні рекомендації, що стосуються додержання режиму тиші" у весняний період.
Також Знай.ua писав, дослідження вчених доводить, що популяція австралійських коал різко скорочується.