Дві гранати РГД-5 та два запали до них знайшли правоохоронці у рюкзаку 21-річного уродженця Чернігівщини, затриманого на станції метро "Житомирська" у Києві.

Як передає "Київ Оперативний" у соціальній мережі Facebook, хлопець пояснив поліцейським, що знайшов боєприпаси біля полігону у Львівській області та віз додому для використання "в особистих цілях".

Гранати відправили на експертизу, а молодого чоловіка затримали. Слідчим відділом управління поліції в метрополітені розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Фігуранту справи загрожує до семи років позбавлення волі.

Зараз триває досудове слідство.

Популярні новини зараз

Тариф може подорожчати майже вдвічі: комуналка виверне кишені українцям

В Україні вводять нову купюру: що треба знати

"Позбавлення волі та викрадення людини": у Раді хочуть карати ТЦК за "бусифікацію"

За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Дніпрі місцевий житель випадково виявив цілий арсенал зброї в одному з каналізаційних колодязів.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранить