У Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті з 14 липня.
Вся справа в тому, що в країні назріває транспортна криза, через що владі довелося піти на крайні заходи. Таке розповіли в прес-службі Київської міської держадміністрації на офіційному сайті.
Також у повідомленні говорилося, що криза спровокувала збитковість комунальних перевізників.
"Ми змушені зробити цей складний крок. Потрібно бути відповідальним і чесно сказати, що інакше нам не уникнути кризи в транспортній сфері столиці", ― заявив міський голова Віталій Кличко.
Тепер, при бажанні проїхатися в метро, пасажир повинен буде заплатити 8 гривень. Для тих, хто користується ним регулярно і може придбати 50 поїздок, ціна складе 6,50 гривень. Також уточнили, що безкоштовний проїзд для пільговиків скасовувати не будуть.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", українці в першому кварталі 2018 року за харчі та безалкогольні напої віддали 211,868 грн. Відомо, що витрати на ці товари склали 42,1% від кінцевих споживчих витрат.
Про це свідчать оперативні дані Держстату.
Так, на алкоголь і тютюн за звітний період було витрачено 37,978 млрд грн, або 7,6% від сукупних витрат. Кінцеві споживчі витрати українців у першому кварталі цього року склали 503,557 млрд грн.
Також портал повідомляв про те, що на основі аналізу трендів аналітики Bank of America Corp. прогнозують повторення подій 1998 року. Тоді в азіатському регіоні стався світова економічна криза, а в Росії – дефолт, повідомляє видання Bloomberg.
Як повідомляє банк, ринки обвалюються під тиском сильного долара, тоді як акції високотехнологічних компаній просуваються вгору.
"Стійке зростання в США, згладжування кривої дохідності облігацій, скорочення ринків країн, що розвиваються. Все це схоже на відлуння подій 20-річної давності", – говорить провідний інвестиційний аналітик Bank of America Майкл Хартнетт.
Крім того, нагадаємо, що Європейський Союз змінює правила ввезення та вивезення валюти. І ці правила будуть більш жорсткими.
За інформацією Комітету постійних представників країн Європейського Союзу до регламенту внесли зміни, що стосуються обов'язкового декларування готівки на суму від 10 тисяч євро.