Заплановане на 14 липня підвищення вартості проїзду в київському громадському транспорті до 8 грн може бути перенесено на невизначений період часу. Про це повідомляє видання "Сегодня".
У середу, 13 червня, члени комісії Київради з питань транспорту під час засідання проголосували за проект рішення, згідно з яким підвищення тарифів поки що знаходиться під забороною.
Проте киянам поки що рано радіти заощадженим гривням. Тарифи на проїзд подорожчають після впровадження єдиного електронного квитка та проведення незалежного аудиту "Київського метрополітену" і "Київпастрансу".
"Поки не впроваджений єдиний квиток, тарифи повинні залишатися незмінними. За цей час необхідно провести аудит, який дасть розуміння реальних витрат на метро і наземний транспорт", - вважає автор проекту рішення Юрій Сиротюк.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Після комісії Київради цей проект рішення повинна розглянути бюджетна комісія. У разі якщо бюджетна комісія підтримає цей документ, подальший його розгляд буде відбуватися в Київраді.
Сумнівно, що за даний проект проголосують у Кликчко, але, в будь-якому випадку, подорожчання відкладається.
Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"українцям знову пропонують платити за проїзд у громадському транспорті дорожче. Уряд закликає підготуватися до значного подорожчання проїзду в маршрутках та інших видах транспорту.
Незабаром вартість одноразового квитка в метро становитиме 8 гривень або 6,30 грн у випадку якщо ви користуєтеся проїзним квитком або безконтактною карткою. Про ці "радісні" перспективи повідомили представники КМДА.
Як повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, кияни, які користуються транспортом постійно, будуть платити за проїзд менше. Відповідно, основне навантаження впаде на гостей столиці або тих киян, які рідко користуються громадським транспортом.
На думку чиновників, вони просто зобов'язані підняти вартість проїзду, так як попереднє подорожчання тарифів відбувалося ще в лютому 2015 року. А в 2017 році відбулось коригування окремих його складових.
"Це складне рішення. І ми змушені були його прийняти, щоб уникнути загрози транспортного колапсу в столиці", – уклав Давтян.
Новина про подорожчання проїзду в столиці викликала обурення у громадян