Організаційні процеси по завершенню угоди з ПАТ "Київенерго" не призведуть до підвищення тарифів на опалення і гарячу воду для киян. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, повідомляє прес-служба КМДА.

За словами Пантелєєва, одним із завдань міської влади на найближчі п'ять-десять років є модернізація системи теплопостачання міста, що дозволить знизити теплові втрати, що впливають на тарифи. Він також зазначив, що організаційні процеси завершення угоди з "Київенерго" не вплинуть на тарифи.

"Тарифи на тепло – це структурована річ. Левову частку тарифу на тепло становить вартість природного газу. Тому тариф на теплову енергію буде залежати від того, як буде змінюватися ціна на газ. Якщо ціна на газ не буде змінюватися, то тарифи на тепло також залишаться незмінними", - сказав він.

Чи загрожує Києву комунальний колапс і підвищення тарифів?

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українцям навішають нові тарифи. Найближчим часом у Верховній Раді буде розглянуто законопроект, який покликаний розширити сферу застосування екологічного податку. Його прийняття суттєво вплине на податкові відрахування підприємців і зачепить пересічних українців.

Популярні новини зараз

Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким

Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову

"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток

Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно

Показати ще

Прийняття законопроекту, який розширює сферу екологічного податку, обіцяє підприємцям і споживачам нові платежі за утилізацію побутових відходів. Новий законопроект передбачає, що екологічний податок, будуть зобов'язані платити підприємці, які виробляють чи імпортують товар в упаковках (або безпосередньо упаковки). Плата напряму буде залежати від матеріалів.

Тобто в залежності від того, з якого матеріалу будуть виготовлені упаковки, плата за кілограм складе від 0,84 до 6,18 грн. Для простих споживачів прийняття цього законопроекту також не пройде безслідно. Якщо зараз пересічний українець платить податок на розміщення побутових відходів в розмірі 4,02 грн, то згідно з пропозицією депутатів, громадяни повинні будуть платити до 80 грн за кілограм.