З четверга, 15 березня, в Києві почали діяти нові правила для водіїв маршруток: тепер в салонах має з'явитися спеціальне обладнання - валідатори - щоб у пасажирів була можливість використовувати електронний квиток.
Про це з посиланням на заступника голови Київської міської державної адміністрації Дмитра Давтяна повідомляє "УНН".
"З сьогоднішнього дня діють нові вимоги, що включають встановлення валідатора для електронної оплати. Це обов'язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчилася угода або з якими її було розірвано, або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Всі повинні будуть придбати нове обладнання та встановити його", - заявив чиновник.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні почався процес монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Хто тепер їх буде отримувати і як розраховуватиметься розмір виплати, читайте тут.
Ми також писали про те, що в Україні почалися масові перевірки громадян, які отримують пільги. Як ненароком не позбутися допомоги від держави, якщо ви отримали "лист щастя", з'ясовували журналісти. Відзначимо, що з нового року правила отримання субсидій теж змінилися.
Жителів України попередили про новий стрибок цін на комунальні послуги в цілому і на газ зокрема. Поки що в уряді ще не визначилися остаточно, як будуть змінюватися тарифи і за яким принципом визначатиметься взагалі. Тим часом фахівці розповіли українцям про основні варіантИ, які швидше за все втілять в життя.
Представники Міжнародного валютного фонду розповіли, скільки має коштувати газ для населення України. Крім тарифів на газ, українців змусять дивуватися тарифи на електроенергію.
Експерти пояснили, за що ми насправді платимо, та як повинні виглядати тарифи у наших платіжках. Підприємства, які надають послуги з теплопостачання, перекладають більшість своїх збитків на плечі споживачів, ховаючи їх під різними статтями бюджету.