Столичним водіям приготували неприємний сюрприз. Скоро за паркування доведеться платити більше.
З такою ініціативою виступили автори проекту "Чесне паркування", - повідомляє Politeka.
За словами активістів, кошти, що сплачують водії (це близько 10 гривень) не завжди доходять до міського бюджету, адже обіг готівки складно контролювати. А можливість оплатити карткою є не на кожній стоянці.
Тому ініціатори проекту виступили за встановлення спеціальних терміналів на всіх стоянках, крім того вони пропонують збільшити зарплатню паркувальникам, щоб у них не виникало бажання проводити якісь махінації з грошима.
Але за роботою паркувальників повинні ще й слідкувати відеокамери, які пропонують встановити представники "Чесного паркування".
ТЦК більше не триматимуть "у заручниках": українцям спростили важливу процедуру
Посилення мобілізації: відстрочки більше не врятують - на кого вже полює ТЦК
Тиха отрута в склянці води: Дмитро Заруба з Держекоінспекції пояснив, чому колодязна вода може бути смертельно небезпечною
Дві пенсії одразу: пенсіонерам виплатять у травні гарні бонуси
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Києві на Хрещатику планують створити перший у місті роторний паркінг, який розмістять у внутрішньому дворі столичної мерії.