"Укрзалізниця" оживила Київ незвичайним подарунком – запустила святковий ретро-потяг на честь свята Дня залізничника.

Відповідне оприлюднене відео на YouTube.

"Ми вже у друге прийшли з бажанням поїздити на ретро поїзді. Перший раз це було на день козацтва і ми не потрапили. Реклама була так подана, а квитків вже не було за один день", – розповіла пасажир Олеся.

Варто відзначити, що кількість місць для бажаючих покататися – обмежена. Тому, через ажіотаж, квитки потрібно купувати заздалегідь. Дорослі можуть випробувати нову розвагу за 77 гривень, тим часом для дітей цей "атракціон" коштує в два рази дешевше.


Дивіться відео у Києві запустили ретро-потяг


Потяг – досить незвичайний. У кабіні немає нічого: ні кнопок, ні моніторів. До складу приєднали три вагони. Вони комфортабельні, з м'якими сидіннями та великим екраном. Пасажири можуть розглянути під час поїздки вид з вікна (курсує навколо Києва), а також попити гарячий чай і послухати лекцію екскурсовода.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів

ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати

Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус

100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців

Показати ще

Наступна поїздка відбудеться тільки на Різдво, тому що цей вид транспорту працює виключно у свята. Ретро потяг працює тільки на свята. Тому наступного разу буде курсувати - на Різдво.

Як повідомляв портал "Знай.uа", подібний ретро-потяг почав курсувати влітку на Закарпатті. На чолі складу знаходиться старенький паровоз ГР-280. До нього також приєднані три пасажирських вагони.