З середини червня кияни знову змушені будуть об’їжджати Шулявський міст, який знову закриють на реконструкцію.

Про це повідомили представники Київської міської адміністрації.

Проспект Перемоги доведеться перетинати на тимчасових перехрестях зі світлофорами.

Шулявський міст – важливий транспортний вузол не тільки для Києва, а й загалом для України. Він поєднує шляхи на аеропорт Жуляни, центр Києва та трасу на Житомир, Львів і Польщу. В ідеалі розв’язка мала б пропускати 13 тисяч автомобілів щогодини, але насправді вона завузька, що спричиняє затори.

Популярні новини зараз

"Підхід, як у 90-х роках": на Чукотці яйця почали продавати за паспортом через гострий дефіцит

Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави

Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено

"За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників

Показати ще

Новий проект

Нагадаємо, минулого року містобудівна рада показала громадськості обриси нового Шулявського мосту в проекті "Київдормістпроекту". Це був звичний лист конюшини з усіма з’їздами, окрім одного – там відсутній правий поворот з вулиці Довженка на виїзд із Києва.

"Це не мінус розв’язки, це плюс розв’язки. Міська розв’язка не повинна концентрувати на собі всі потоки транспорту, навпаки – їх треба розтягувати. Якщо ми його розподіляємо по дорожньо-транспортній мережі, ми зменшуємо навантаження на розв’язку" - пояснив автор проекту Володимир Воробйов.

У новому проекті передбачено розширення шляхопроводу з чотирьох до шести смуг руху.

Втім є проблема. Щоб реалізувати задумане заважає будівля колишнього заводу "Більшовик", який потрібно буде знести. Втім багатьом киянам ця ідея не до вподоби.

У середині червня 2018 почнуть споруджувати трилисник, причому розширений Шулявський міст можуть здати вже до нового року – роботи хочуть укласти в 9-10 місяців.

Дивіться: мер Києва Віталій Кличко про обвалений Шулявський міст

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", водіям запропонували схему руху, як об'їхати проблемний Шулявський міст, який закриють на реконструкцію до кінця року.

З 27 квітня, в Києві воістину почнуться веселощі. Зокрема на дорогах. А все чому? А просто комунальні служби починають капітально ремонтувати Набережне шосе і "втомлений" Шулявський міст, так що рух у цих районах буде частково обмежено.