Увечері 6 січня жителі Печерського району Києва тимчасово залишилися без електрики.
Як повідомляє прес-служба Київенерго, світло пропало на вулицях Хрещатик, Дарвіна, Круглоуніверситетській, Кропивницького, Шовковичній, Басейній, Бесарабській площі і на Крутому узвозі.
Як пояснили в компанії, відсутність електроенергії пов'язане з аварійним відключенням обладнання. "Зараз вживаються заходи з відновлення пошкодження", - заявили в компанії.
За словами диспетчерів, неполадки усунуть до 21:00.
Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Боротьба з тарифами. У Києві розгромили центр Київенерго
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 22 грудня акціонери Київенерго виділили зі складу компанії оператора систем розподілу - "ДТЕК" Київські електромережі ".
Як повідомляє прес-служба компанії, на момент зборів акціонерів найбільшими власниками голосуючих акцій Київенерго були підконтрольні СКМ Ріната Ахметова компанії: DTEK Holdings Limited - 25%, DTEK Energy B.V. - 29%, Ornex Limited - 21% і ДТЕК Енерго - 18%.