У центрі Києва розпочалася акція "Безсмертний полк", приурочена до Дня перемоги над нацизмом. Відомо, що близько 2 тисяч осіб беруть участь у ході.
Цю інформацію передає РБК-Україна.
У повідомленні йдеться, що на даний момент фіксуються локальні сутички.
Учасники тримають у руках плакати з портретами загиблих у роки Другої світової війни та померлих ветеранів.
Колона прямує від метро "Арсенальна" до площі Слави.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Відмітимо, поліція не пропускає людей з георгіївськими стрічками та іншими комуністичними символами, на даний момент відомо про не менш двох затриманих.
Як пояснив на своїй сторінці в Facebook активіст Родіон Шовкошитний, це була справа рук організації С14. На той момент саме він став випадковим очевидцем подій - як раз сидів в машині, припаркованій неподалік коли Воробйов влаштували несподіваний "душ".
Також портал повідомляв про те, що українським силовикам вдалося викрити і запобігти спробам провокацій напередодні 9 травня. За даними СБУ, мова йде про російські спецслужби, які готувалися "атакувати" через заборонені соціальні мережі.
"Оперативники спецслужби виявили двох жителів Київської та Сумської областей, які адміністрували антиукраїнські спільноти в соцмережі" ВКонтакте ". Співробітники СБ України задокументували, що зловмисники отримали вказівку від російських спецслужб організувати підбір бажаючих за гроші взяти участь в так званому" Марші Безсмертного полку "в різних містах країни ", - йдеться в повідомленні відомства.
Крім того, нагадаємо, що як стало відомо, представники РФ влаштували вчора, 6 травня, акцію Безсмертний полк, учасники якої пройшлися з прапорами терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР».
Деталі інциденту повідомив глава Союзу українців у Португалії Павло Садоха.
За його словами, учасники акції, крім портретів нібито своїх родичів, які брали участь у Другій світовій війні, несли прапори України, Грузії, Білорусі та Росії.