У Києві через заборону в’їзду в Україну породіллю відмовилися пускати до пологового будинку. В столичному аеропорту "Жуляни" жінці стало зле, відійшли води, але лікарі на те не зважали.

До пологового – під конвоєм

Після тривалих вмовлянь до медичної установи вона таки потрапила, але виключно у супроводі поліції. Відповідні знімки оприлюднені на сторінці спільноти dtp.kiev.ua у Facebook.

"Просто зараз! Аеропорт "Жуляни", у затриманої пасажирки відійшли води, а відвезти в пологовий не можна, так як у неї заборону на в’їзд на територію України на 3 роки. Породіллю з чоловіком і ще однією дитиною під конвоєм відвезла швидка (323 Машина)", – йдеться в коментарі до фото.

Популярні новини зараз

"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік

"Ходив, просив, залишусь без коштів": українці можуть забути про гроші в "Ощадбанку" на рік

Закупитись про запас: у супермаркетах України змінилась ціна соняшникові олії та цукру

Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати

Показати ще

Поки невідомо, громадянкою якої саме країни виявилася породілля, але ймовірно існують всі підстави говорити про порушення чинного законодавства, та врешті решт – клятви Гіппократа, згідно якої допомогу мають право отримувати всі без виключення. Про стан жінки наразі нічого не відомо.

Дивіться: на Київщині через недбалість лікарів ледь не померла вагітна жінка

Як повідомляв портал "Знай.ua", українкам розповіли, як обрати найкращий пологовий будинок. Для початку запитайте, чи спеціалізується пологовий будинок на передчасних пологах (необхідна наявність спеціального обладнання для недоношених малюків) або на пологах жінок з патологіями вагітності. Перестрахуватися краще заздалегідь. Подивіться умови в палаті (чистота, відсутність протягів, кількість осіб, зручність меблів). Зверніть увагу на наявність дитячого ліжечка і пеленального столика. Якщо раптом малюкові знадобиться термінове лікування, допомога повинна бути надана одразу.