У столиці, 9 жовтня, стартував опалювальний сезон. Однак погрітися зможуть не всі. Тепло дали лише деяким соціальним об’єктам.
Про це повідомив заступник глави КМДА Петро Пантелєєв.
За словами чиновника, у таких соціальних об’єктах, як школи дитячі садочки та інших закладах соціальної сфери тепло дадуть за умови температури всередині приміщення нижче 16 градусів. Увімкнути опалення в усіх закладах планують за чотири-п'ять днів. Саме стільки потрібно, щоб запустити систему.
А от мешканцям житлових будинків доведеться зачекати. Згідно законодавства, населення отримає тепло лише після того, як протягом трьох днів підряд середньодобова температура повітря складатиме 8 градусів за Цельсієм і нижче.
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Однак, за прогнозами синоптиків, найближчими днями середня температура у Києві буде вищою.
За попередньою інформацією, опалення для столичних будинків увімкнуть не раніше 15 жовтня.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", з нового року тарифи на опалення виростуть ще більше.