У приміщенні монастирської лавки при Києво-Печерській Лаврі, де теоретично повинні поставитися до вас із розумінням у будь-якій ситуації, у неприємному становищі опинився харківський журналіст Борис Редін.
На своїй сторінці у Facebook він розповів, що збирався тільки зробити кілька знімків у крамниці по вулиці Університетській, але на нього раптом накинулися працівники:


"Я зайшов в приміщення монастирської лавки по вулиці Університетській та почав фотографувати - на мене просто накинулися, штовхали, кричали, виштовхували… Градус кипіння був спочатку високий, я просто не розумію чого. Але завдяки охоронцеві і батюшці все налагодилося і з деякими я прощався вже дуже тепло. І відзняв кілька фотографій", - згадує журналіст, додаючи кадри на підтвердження своїх слів та кілька робіт, які все ж таки встиг відзняти там.


Гороскоп на літо-2025 для всіх знаків Зодіаку: Рибам не реагувати на колишніх, а Водоліям можна втекти
Пенсіонерів чекає підвищення виплат: коли надійде більше грошей
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Дивіться: монастирська лавка у центрі Києва
До слова, своєї поведінки продавці не пояснили і навіть не вважали за потрібне вибачитися перед кореспондентом за невиправдану агресію.
Як повідомляв портал "Знай.ua",намісник Києво-Печерської Лаври Павло випросив на благодійність 1200 пляшок італійського вина Toscana Rosso. Меценатів запевнив, що алкоголь піде на подарунки і буде приурочений до 30-річчя відродження чернечого життя у Лаврі.