Компанія "Київенерго" у вівторок, 3 квітня, вимкнула опалення в офісі НАК "Нафтогаз України".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Київенерго" у Facebook.

Зазначається, що на сьогодні від централізованого опалення вже відключено майже 500 будинків, в тому числі й офіс НАК "Нафтогаз України". Відомо, що компанія "Нафтогаз" сама подала заявку на відключення опалення.

У "Київенерго" уточнюють, що юридичні особи, ЖБК та ОСББ можуть подати заявку на відключення від теплоносія в будь-який час.

"Масове відключення столичних будинків від централізованого опалення "Київенерго" розпочне після розпорядження КМДА про завершення опалювального сезону. Згідно з чинним законодавством, підставою для цього є середня температура повітря вище +8°С протягом трьох діб поспіль", - зазначили в компанії.

Відомо, що в першу чергу постачання тепла припиняється адміністративним будівлям, потім - житловим будинкам, дитсадкам, школам і лікарням.

Популярні новини зараз

1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам

Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Показати ще

Варто відзначити, що раніше представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що У Міжнародному валютному фонді закликала Україну встановити ринкові ціни на газ.

Як повідомив представник МВФ, Україна повинна дозволити ринку встановлювати ціни на газ в рамках програми кредитування.

"Важливо, щоб ціни на газ - і комунальні тарифи не виняток - визначалися ринком, згідно з реформами, які були введені в 2016 році. Це серйозний прорив у процесі реформ в Україні за останні кілька років", - сказав він.

Україна в 2016 році погодилася привести ціни на газ у відповідність з рівнем зовнішніх ринків, однак цю вимогу не було виконано, що заморозило видачу Україні кредитного траншу від МВФ.

"МВФ чітко дав зрозуміти, що виконання обіцянок про приведення цін на газ до ринкового рівня є основною умовою фінансування. Українська влада все ще може провести запропоновані МВФ реформи до президентських і парламентських виборів, які пройдуть не пізніше 2019 року. Кредитна програма МВФ закінчується в березні майбутнього року", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, що український уряд відклав ухвалення рішення про ціноутворення ще на два місяці.

Разом з тим наразі вже відомо, що в Україні знову зростуть ціни на електрику. Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), має намір підвищити тарифи на електроенергію для населення.

Таким чином, з серпня 2018 року ціна за електрику подорожчає на 15%.

Відзначається, що регулятор уже підготував відповідний проект постанови. Чи буде цей проект затверджений, наразі невідомо. Однак його прийняття, якщо таке буде, потягне за собою зростання тарифів для населення на всі інші комунальні послуги.

Нагадаємо, що оптова ринкова ціна (ОРЦ) на електроенергію в Україні з 1 січня 2018 року зросла на 9,5%.

Ще одне джерело зростання тарифів - газ. Розмови про підвищення ціни на цей вид палива ведуться давно. Пов'язані вони, зокрема, з тим, що збільшення цін на газ для населення вимагає Міжнародний валютний фонд. Однак українська влада не готова йти на такий непопулярний крок, навіть ризикуючи залишитися без траншу фонду аж до виборів 2019 року.

Українців очікує нове підвищення тарифів на електроенергію.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що чекає на українців у квітні.