Екс-дружина працівника ГПУ Світлана Цибуліна влаштувала справжній погром на столичній дорозі.
Про це на сторінці у Facebook повідомив Артем Мостовий.
Будучи у повністю неадекватному стані (напередодні випила зайвого), жінка протаранила авто на Печерську.
"Почала загрожувати мені за зупинку на одній з вулиць. Спочатку вона перекрила дорогу, потім намагалася протаранити моє авто", - зазначив він.
Щоб вберегтися від агресивної білявки, чоловік поїхав подалі, але колишня прокурора не здавалася і намагалися буквально потрощити чуже авто.
Гороскоп на сьогодні, 27 червня: день невизначеності та несподіваних перешкод – прогноз для всіх знаків Зодіаку
Судний день або масовий психоз 5 липня: пророцтво "нової Ванги" змушуєте нервувати, починається вже
Пенсіонерам виплатять 40% доплати до пенсії: хто може отримати
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Втім, гонитва тривала недовго – біля Печерського відділення поліції її затримали.
Відомо, що Цибуліна вже не вперше потрапляє у подібний скандал. Минулого року вона "прославилася" тим, що влаштувала дебош у відділку, заявляючи, що її сумка "коштує дорожче, ніж всі копи разом із приміщенням".
Як повідомляв портал "Знай.ua", скандальну білявку вдруге затримали копи.