У Києві вранці 8 жовтня помер один з учасників міжнародного марафону.
Про це повідомляє Еspreso.tv. Трагедія сталася на вулиці Лаврській. Чоловікові стало зле під час забігу і він впав на дорогу посеред маршруту.
На місце оперативно викликали бригаду медиків, але учасника марафону не вдалося врятувати.
Загиблим виявився чоловік 1963 року народження. Поки точно невідомо, що спровокувало його смерть.
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
ТЦК не мають право чіпати цю вікову категорію: як захиститись раз і назавжди
Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
Вранці в Києві почався забіг в рамках восьмого міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. Учасники стартували з Майдану Незалежності, тут же вони і фінішують. Маршрут марафону буде проходити в одне коло по вулицях столиці. У ньому прийматимуть участь близько 10 тисяч любителів бігу з 55 країн.
У зв'язку з проведенням марафону в Києві перекриють для руху автотранспорту майже всі центральні вулиці. Автомобілям заборонили проїзд ще з 7 години ранку. Деякі вулиці залишаться перекритими до пізнього вечора.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на вихідних в Києві пройде масштабний марафон вулицями міста.