Жодна з американських комедій про копів не обходиться без іронічних колапсів під час робочої зміни поліцейських. Виявилося, що і щоденна практика київських патрульних із звичними виїздами на місце бійок, п’яних сутичок, ДТП та боротьба із неналежним паркуванням не обходиться без кумедних, а іноді і парадоксально дурнуватих викликів. Яких саме, дізнавалися Знай.ua.

"Серед прикладів нестандартних звернень громадян до Головного управління спецлінією "102": з гнізда випало воронятко, сусіди опромінюють лазером, виклик наряду поліції у якості таксі", – повідомляє начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції у місті Києві Оксана Блищик.

Іноді трапляються випадки, коли телефонують з приводу комунальних питань – поскаржитися на те, що смердить із підвального приміщення чи то проханням допомогти піднятися на 9 поверх, оскільки не працює ліфт.

"При отриманні виклику патрульні керуються принципом пріоритетності вибору. Звісно, що перевага надається більш вагомим ситуаціям – якщо на момент виклику в тому ж районі, наприклад, трапилося ДТП чи стався випадок сімейного насилля, наряд виїжджає першочергово саме туди", – зауважує начальник відділу комунікації ГУ Нацполіції у місті Києві.

Та і "дрібні" повідомлення не залишаються без уваги – як зазначила Оксана Блищик, на рахунку столичних патрульних вже десятки врятованих котів, пташок та інших тварин, знятих з дерева або з висотних будівель.

Популярні новини зараз

Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!"

Земфіра підірвалася на міні у Донецьку

Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва

Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія

Показати ще