Київпастранс та Київський метрополітен збираються підняти зарплату співробітникам на 5-20%, в той час як проїзд в столиці подорожчав майже в два рази.

Про це повідомили у КМДА.

Столичні комунальні перевізники планують незначне підвищення зарплат своїм співробітникам в 2018 році.

Так, в Київпастрансі протягом другого півріччя 2018 року планується підвищення зарплати співробітникам на 21% в три етапи. З 1 липня цього року - на 10% (водіям - на 15%), з 1 жовтня - на 15% і з 1 грудня - на 5% (включаючи керівництво підприємства). Загалом, середню зарплату по підприємству планується підвищити на 21%.

Популярні новини зараз

Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

У повідомленні наголошується, що зараз середній рівень зарплати на підприємстві становить 9214 гривень, а у керівництва - 9390 грн.

Середня зарплата в Київському метрополітені в першому півріччі склала 12838 гривень, при цьому у керівного складу - 17599 гривень. Підвищення зарплати передбачається в рамках фінплану підприємства на цей рік: з 1 липня - на 5%, а з 1 грудня - ще на 5%.

"Питання щодо додаткового підвищення зарплати працівникам підприємства від перегляду тарифів на перевезення пасажирів буде оброблений фахівцями підприємства з урахуванням фактичних показників доходів від перевезення пасажирів метрополітеном", - зазначили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Тобто, відчутного і обіцяного підвищення зарплати співробітникам після підвищення вартості проїзду може і не бути. Хоча саме низькими зарплатами працівників транспортної сфери влади пояснювали різкий стрибок тарифів.

Нагадаємо, український політик і громадський діяч Борислав Береза ​​звернув увагу на ще один міст в Києві, який знаходиться в аварійному стані.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Києві через роботи, які проводить "ДТЕК Київські тепломережі", перекриють дві вулиці. Схема руху буде змінена на Великій Кільцевій дорозі та проспекті Академіка Глушкова.

Також Знай.ua писав про те, що пішохідну зону Хрещатика планують продовжити до Бессарабської площі. Про це в радіоефірі розповів заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін, повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.