За сприятливих погодних умов КК "Київавтодор" частково обмежить рух транспорту. Таке рішення було прийняте у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, передає телеграм-канал «Киев Автомобильный».

У столиці змінить маршрут громадський транспорт:

З 11:00 до 15:00 12 січня 2018 року на Московському мосту та мосту через річку Десенка у напрямку руху до житлового масиву Троєщина.

З 15:00 до 19:00 12 січня 2018 року на Московському мосту та мосту через річку Десенка у напрямку руху до станції метро «Петрівка».

З 15:00 до 17:00 12 січня 2018 року на Південному мостовому переході у напрямку руху з проспекту Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе.

Популярні новини зараз

Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах

Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у 2017 році "Київавтодор" на час реконструкції, капітального та поточного ремонту вулиць і доріг, а також ремонту внутрішньоквартальних проїздів та прибудинкових територій, відремонтували 301,4 км дорожнього покриття.