В наступному місяці практично всі райони столиці ризикують залишитися без гарячої води. Це стосується тих будинків, які знаходяться на обслуговуванні 5 і 6 ТЕЦ. Вся справа в тому, що зовсім скоро ними почне управляти "Київтеплоенерго", у яких величезний дефіцит газу для нагріву води.
Ще одна причина - компанія не може самостійно виробляти електрику. На сьогодняшній день мучитися з тазиками та крижаною водою з-під крана доводиться майже половині киян. Компанія відмовляється брати на себе виплату боргів і вже судову тяганину з "Нафтогазом" через відмову постачати блакитне паливо. Якщо це якимось дивом не вирішиться, вже в серпні практично весь Київ отримає дивовижну можливість залишитися без гарячої води на невизначений термін. Про це пише "Сегодня".
У разі, якщо "Київтеплоенерго" не підпише угоди з компанією "Нафтогаз", один на один з водою, що леденить тіло і душу, залишаться абсолютно всі кияни, у яких до цього проблем з гарячою водицею не було взагалі. Експерти запевняють - цим справа не обмежиться, і можуть виникнути проблеми з подачею електрики в житлові будинки та інші об'єкти. Компанія просить всіх киян виплатити всі борги за комунальні послуги до початку наступного місяця.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в Україні може з'явитися новий вид пенсійних виплат, пропозиція ввести їх обговорили на одному з останніх урядових засідань.
Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Крім того, портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції. Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром.