З настанням весни розцвітають сади, на п'янкий запах злітаються хрущі, які так мелодійно гудуть над цвітом.

Ця така звична весняна картина в сучасному мегаполісі перетворюється на справжнє жахіття. Ні, дерева, звісно, зацвітають. А от на їхній запах злітаються не хрущі, а мотоциклісти, які ганяють нічними вулицями, як скажені, творячи какофонію пронизливого реву, який здатен і мертвого на ноги поставити.

У понеділок, 16 квітня, на сайті Київради з'явилася петиція з проханням заборонити рух мотоциклів в нічний час в центрі Києва і густонаселених кварталах столиці.

"З приходом весни, з настанням літа в Києві відбуваються мотогонки на вулицях і проспектах. На гарячі лінії надходить безліч скарг на нічні гонки. Просимо заборонити будити вночі людей гучними звуками музики з машин і ревом мотоциклів", - наголошується в петиції.

Київрада розгляне петицію лише в тому випадку, якщо за 3 місяці документ набере більше 10 тисяч підписів.

Щоб допомогти цій ініціативі, потрібно підписати петицію.

Популярні новини зараз

Кіт випадково спалив будинок і його відправили працювати, щоб відшкодувати збитки

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

Упаковка по 80 грн: в Україні супермаркети змінили ціни на цукор, вершкове масло та олію

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", згідно зі статистикою, жертвами ДТП часто стають мотоциклісти. Водії скаржаться на те, що мотоцикл просто не видно на дорозі.

Вчені дослідили феномен "сліпоти неуваги". Мова йде про ситуації, коли людина не помічає несподівану появу предмета в полі зору.

Ця проблема ніяк не пов'язана з самим зором. Вчені пов'язують її з ДТП, коли водій дивився на дорогу, але не бачив мотоцикліста.

Під час водіння мозку доводиться обробляти безліч сенсорної інформації. І він просто не може з однаковою ефективністю займатися усіма завданнями одночасно. Тому мозок включає систему пріоритетів.

Як виявило дослідження, для мозку водія мотоцикл був менш пріоритетним об'єктом у списку оброблюваної інформації.