Більш як третина киян втратили право на субсидію через борги за комунальні послуги. В загальній кількості 98 тисяч сімей не отримають субсидію на наступний період з квітня 2017-го, якщо до 15 серпня не вирішать питання із заборгованістю.
Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.
"З 280 тисяч сімей 98 тисяч втратили право на субсидію у зв'язку із заборгованостями. 280 тисяч домогосподарств – це всі сім'ї - одержувачі субсидії станом на 1 травня 2017-го", - сказав Поворозник.
Тим боржникам, які погасять або реструктуризують борг до 15 серпня цього року, субсидії автоматично перепризначать на наступний період з квітня 2017-го.
Якщо ж вони цього не зроблять, субсидію їм нарахують на наступний період з дати врегулювання боргового питання. У цьому випадку буде потрібно повторно подавати заявку на субсидію.
ТЦК луплять з ухилянтів мільйони: фіктивні повістки, "оновлення даних", служба по блату
Мобілізація по-новому: повістки, ВЛК, відстрочки – дуже важливі зміни у травні
Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
Як повідомляв портал "Знай.ua", наступного опалювального сезону в Україні скоротиться кількість комунальних послуг, які покриватиме субсидія.