Журналіст Олексій Давиденко поділився своїми враженнями від дитячої міської лікарні № 7 в місті Києві.
Як повідомляє кореспондент, суботнім вечором в приймальні відділення чергової по Києву щелепно-лицьової травми неможливо проштовхнутися від дітей, батьків і фельдшерів швидких.
Дзвонили в три приватні клініки, всюди відмова - Челестно-лицевої у нас немає. Їдьте в сьому міську дитячу.
Тільки в цей конкретний момент часу, журналіст нарахував двадцять травмованих дітей. У кого розірвана губа, у кого розсічений лоб, у кого була розбита голова, у кого пробитий висок.
"Хтось плаче від образи, хто кричить від болю, хтось стоїчно терпить і з жахом в очах дивиться на те, що відбувається навколо", - розповідає Олексій Давиденко.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Людей повно, батьки нервують, атмосфера неспокійна, але лікарі і медсестри приймального відділення працюють чітко як годинник. А адже був уже пізній вечір вихідного дня.
Як тільки Олексій зайшов до лікарні, їх відразу зустріла медсестра, посміхнулася і запросила до Кабінету. Тут вже інша медсестра оперативно записала дані і опитала про те, що трапилося. Ще хвилина і вже оглядає лицьовий хірург.
"Її впевненість і дружелюбність відразу ж заспокоює малюка і надає спокою нам. Вона оголошує вголос кожну свою дію, а заодно розповідає, що потрібно зробити, щоб травма зажила швидше", - підкреслює журналіст Олексій Давиденко.
Також він зазначив, що в цей раз їм пощастило більше за інших - вони відбулися легким переляком і поїхали додому. Але навіть якщо б було щось серйозніше він був абсолютно впевнений, що приїхав за адресою і тут точно допоможуть.
Ці люди абсолютно безкорисливо, доброзичливо і з посмішкою на обличчі професійно приймають і рятують наших дітей. Подякував кореспондент своїх рятувальників.
Давиденко звернувся до Віталія Кличка, з чітким і важливим для всього Києва проханням. Щоб той зробив, приймальні відділення міських дитячих лікарень, які чергують по місту.
Розірвані на шматки дивани в коридорах, діряве стоматологічне крісло замість нормальних оглядових в кабінеті лицьового хірурга і повна відсутність лояльності до маленьких пацієнтів, заради яких ця Лікарня і працює.
Зробити тут веселий дитячий ремонт, оснастити необхідним обладнанням, поставити кулер з водою для батьків і маленький ігровий куточок для дітей, і ці стіни доповнили б цих прекрасних лікарів і стали б "kids friendly".
"А взагалі, звичайно, краще сюди не потрапляти", - зазначив Олексій.
Як повідомляв "Знай.ua", вже не перший рік багато одеситів помічають, що їх рідна перлина біля моря все більше і більше нагадує не гарне місто, а величезну комуналку, де не вщухають ремонти. Забудовники в прямому сенсі не гребують нічим, перетворюючи Одесу в величезне будівництво. Влада, як завжди, мовчить, чиновники сидять на відкатах. Окремі небайдужі вже б'ють в усі дзвони - хаотична забудова на крутих схилах дуже скоро може призвести до трагедій і людських жертв.