Нещодавно в мережі опублікували незвичайне фото з київського метро
На фотографії зображений чоловік, який їде на ескалаторі, загорнуте у картатий плед.
«Коли з-під ковдри не хочеться вилазити, але на роботу все одно треба», — сказано в повідомленні.

Інформаційний портал "Знай.uа" також нагадує, що в понеділок, 7 травня, стихія зупинила літню спеку і приготувала українцям погодні каруселі: ще у вихідні сонце активно припікало і на дощ не було і натяку в більшості регіонів, а вже на наступний день майже всю країну затягнуло хмарами, стовпчик термометра різко знизився де на 10, а де на всі 15 градусів, синоптики обіцяють дощі.

Так, за даними Українського гідрометцентру, вдень опади очікуються на всій території України. На відміну від Заходу, на Сході температура не нижче +20 градусів.

"Від Сумщини через Кропивницький в Одеську область туди-сюди буде давати дощики. Від пари крапель до зливи з грозою", - пише на своїй сторінці в Facebook відомий синоптик Наталка Діденко.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Також вона додала, що "температура знизиться на Заході, Півночі і в Центрі".

Також нагадуємо, що 7 травня всі православні християни відзначають так званий Євсєєв день. Так, у християнському именослове згадується кілька святих Евсевиев. Найбільш відомі серед них - мученик Євсевій, який жив у 1 столітті; Євсевій Никодмидийский, страчений імператором Діоклетіаном на початку 4 століття; преподобний Євсевій Пустельник, який став відлюдником в 4 столітті.

У народі стверджували, що на Євсея всіх гне до землі, а до людей чіпляється марнота. Щоб позбутися від напасті, здійснювали молитви і вмивалися святою водою.

До цього дня потрібно було закінчити посів вівса — звідси й прізвисько Овсія. Про це злаку говорили: «Овес любить хоч у воду, та в пору», — це означало, що сіяти овес треба було строго в певний час, незалежно від погоди і стану ґрунту.