Розлючені кияни активно діляться у мережі інформацією про комунальне пекло, яке вже не перший рік тероризує їх квартири. Нещодавно один із таких постів з’явився у соцмережі з приводу якості води, а точніше її повної відсутності.
Про це повідомив телеграм-канал "ХК".
Судячи із допису, фото опубліковано киянином, який проживає в районі Борщагівки.
"А тим часом на борщазі з крана ллється фанта. Ось це "віскі з колою" тече з крана гарячої води кілька разів на тиждень. Скаржився куди завгодно, і в КМДА, і в місцевий ЖЕК, а толку нуль. Приходять тільки відписки з КМДА, нібито приходили до мене додому, а мене вдома не було, і взагалі з водою все ок. Настільки вже набридло, просто не передати словами! Лічильник у мене стоїть, уявіть які рахунки і скільки потрібно спустити кубів гарячої води, щоб вона хоч на пару тонів посвітліла ... ", - йдеться в повідомленні.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Раніше "Знай.ua" писав про те, що вже незабаром українці можуть відчути на собі значні проблеми з водопостачанням у більшості областей країни, через масштабні проблеми з очисткою води.
Про це повідомляють ЗМІ.
Причина - зупинка підприємства "Дніпроазот", підконтрольного групі "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.
Основна продукція "Дніпроазоту" - азотні добрива для аграрної галузі і хімічні сполуки для металургії, а рідкий хлор, сірчана кислота і гіпохлорит — побічні продукти для водоканалів.
Підприємство, єдиний виробник рідкого хлору в Україні, дезинфектора, який використовується для водоочищення на більш ніж 170 водоканалах, припинило роботу близько двох тижнів тому.
За офіційною версією, це сталося у зв'язку з підвищенням цін на газ. Є й неофіційна версія: зупинка використовується власниками з метою політичного тиску.
Хай там як, але зупинка заводу може призвести до катастрофічних наслідків. У заручниках опинилися дві третини жителів України, які використовують воду з водопровідної системи.