У столиці з'явилась незвичайна служба. На вулицях Києва помітили карети "швидкої допомоги" для безпритульних тварин. Знімками автівок з промовистою назвою "Швидка собача" діляться користувачі соцмереж.

"Ну, хоч хтось відчув на собі медреформу, Лол. А взагалі круто, що в Києві з'явилася "Швидка собача допомога" для бездомних тварин від IHELP.DOG. Може і люди колись стануть людянішими ...", - прокоментували в Telegram-каналі "ХК".

"Порятунок однієї собаки не змінить світ, але для цієї собаки - світ зміниться назавжди", - так звучить лозунг на офіційному сайті "швидкої" для тварин, які живуть на вулиці.

IHELP.DOG – це не лише медична допомога тваринам. І всі розуміють, що Україні зараз не до собак. Зрозуміло. Але маса добрих людей взялася допомагати вуличним песикам і кішечкам. Сотні собак в агонії вмирають під колесами собак і кулям догхантерів. Місія цього проекту зменшити біль, зупинити смерті живих душ.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати

Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд

Українцям пообіцяли зробити життя трохи простішим: понад 10 тис грн на людину

Постійна процедура більше не буде катуванням: українцям пояснили прості рішення щодо лічильників

Показати ще

Нагадаємо, 23 березня в селі Світле Лиманського району Одеської області, зграя безпритульних собак напала на 6-річну дівчинку. постраждалу школярку у важкому стані доставили у реанімацію, де лікарі наклали їй понад 100 швів. Зараз стан дитини покращився і її перевели до звичайної палати.

Нещодавно ми писали про те, що 55-річний фермер Томас Грем з Уельсу убив свою пастушу собаку, яка погано стежила за стадом. Так, чоловік повісив бордер-коллі на дереві в саду, проте намагався переконати суд, що собака покінчив із собою.

Гумористи "Дизель-шоу" висміяли нову медичну реформу в Україні

Як повідомляв портал "Знай.ua", екологи розповіли українцям, як врятувати безліч життів.

Через екологічні аномалії біля берегів Австралії на берег викинулись сотні дельфінів більшість із яких врятувати не вдалося. Екологи пояснюють, чому ми все частіше спостерігаємо такі катастрофічні явища.