Киянам не бачити гарячої води ще щонайменше місяць. Господарський суд Києва переніс на 10 вересня засідання у справі, від якого залежить гаряче водопостачання в квартирах киян.
Дане рішення суд прийняв у вівторок 31 липня, - повідомили представники від відомства.
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
"За клопотанням сторін в підготовчому засіданні суду оголошено перерву до 10 вересня", - сказала суддя Вікторія Сивакова.
Дивіться: Лайфхак, коли немає бойлера та гарячої води
Нагадаємо, це літо виявилося, напевно, "найхолоднішим" для мешканців столиці. І мова йде не про природні умови – тисячі жителів обурені відсутністю гарячої води. Хтось позбавлений можливості покупатися в теплій ванні кілька тижнів, а комусь доводиться в таких умовах жити місяцями. Знай.ua дізнавалися, які райони Києва є найпроблемнішими та скільки наразі людей залишається без гарячої води.
Як повідомляв Знай.ua, наступний опалювальний сезон може виявитися рекордно дорогим для українців. Причин для цього декілька, але головна – тариф на газ. В тарифі на тепло 70% займає енергоресурс. Фактично тепер українці платитимуть і за сусіда.
Також Знай.ua писав, що три тижні залишилося до того моменту, коли угода на управління тепломережами столиці припинить діяти, як ПАТ "Київенерго" попередило жителів міста: борги за комунальні послуги вибиватимуть через суд за допомогою Державної виконавчої служби.