У столичному Маріїнському парку облили червоною фарбою пам’ятник радянському генералу Миколі Ватутіну, біля якого проводили мітинг представники Опоблоку та руху "Сили добра". Поруч помітили також представників організації "С14" та "Правого сектору".
Знімками з центру міста поділилися свідки подій у Facebook.
Як бачимо на фото, група осіб влаштувала мітинг поблизу пам’ятника. За словами очевидців, до підійшли представники "С14" і "ПС". Вони вигукували гасла "Слава Україні", "Комуняку – на гілляку", "Україна понад усе", "Слава нації – смерть ворогам".
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Ощадбанк прибирає комісії для пенсіонерів
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Потім дехто із присутніх почав лити фарбу, наліпили на постамент напис "Слава воїнам УПА за ліквідацію червоного ката", і розгорнули банер "На кожного ката чекає розплата".
Згодом до пам’ятника Ватутіну хотів покласти квіти нардеп від Опоблоку Юрій Бойко, але цього йому не дали зробити, зав’язалася сутичка. В парку на даний час чергує бригада копів, одного із учасників доставили до Печерського управляння поліції, одна людина постраждала.
"Одна ветеранська організація мала покладати квіти біля пам’ятника, їм завадила група з близько 30 молодиків. Сталася штовханина. Швидко прибули поліцейські, що чергують біля ВР. Молодики застосували газові балончики. У результаті цього одна жінка отримала опіки очей та обличчя. Одного активного учасника доставили до Печерського РУ", - прокоментували у поліції.
Дивіться: на Львівщині вандали облили фарбою та обписали польські могили та монументи