Оголені дроти, пробитий дах і ні секунди спокою – так змушені жити мешканці одного із будинків у Солом'янському районі Києва. Приміщення роками стоїть в аварійному стані, а всі звернення до міської влади закінчуються нічим.

У КМДА обіцяють взятися за ремонт, але коли – не уточнюють. Дім розташований за адресою Шепелєва, 12. Кияни скаржаться, що кілька років тому крижаною брилою пошкодило електродроти, але замість ремонту працівники "Київенерго" протягнули проводку від стовпа через вікно під'їзду.

Безпорадність ЖКХ

З комунальників взяли "чесне слово" – мусять повернутися і усунути всі несправності:

"У нас аварійний будинок, ми багато разів писали в ЖЕК заяву, але вони прийдуть, пообіцяють щось зробити і підуть. З" Київенерго "посилають в ЖЕК, з нього - в" Київенерго ", - пояснила мешканка будинку Тетяна Семенова.

Популярні новини зараз

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Жінка додала, що бачила на власні очі – дроти іскрили, траплялося й загоряння. Пожежу ліквідовували власними силами. А потім просів дах, який тепер нависає так, що може впасти в будь-яку хвилину.

"Скрізь дзвонили, ніхто нічого не хоче робити. А ми живемо як на пороховій бочці", - підсумувала Семенова.

Будинок визнали аварійним ще у 2013 році і підлягає знесенню. Куди переселять людей, ніхто ще не знає.

Карта зруйнованих будівель Києва

Минулого року журналісти також провели 14 розслідувань, шукаючи власників аварійних історичних будівель в столиці. Для цього перевіряли абсолютно всі запити у органи державної та муніципальної влади.

Приміром, автори знайшли власника відомого Будинку зі зміями на вулиці Великій Житомирській та вимагають стягнути з нього штраф. Дізнались, що збираються робити з будівлею колишнього готелю "Прага" на Володимирській.

Інтерактивний путівник

На інтерактивній мапі ж позначено та задокументовано усі аварійні будинки в місті згідно з відповідями Київради та райдержадміністрації у місті Києві. Всього на карту нанесено 146 будівель з різних районів Києва. Найбільша кількість аварійних будинків знаходиться центрі міста, на Подолі та на Дарниці.

Дивіться: На вулиці Шепелева люди живуть в аварійному будинку

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві на вулиці Грушевського через прорив труби з водою утворився величезний затор в обидва боки руху. Через аварію паралізувало майже весь урядовий квартал.