За свідченням фахівців причиною масового отруєння дітей могла бути інфекція, що міститься у звичайній питній воді. В Софіївській Борщагівці за станом на 24 квітня гострою кишковою інфекцією середньої тяжкості захворіло 25 осіб. У їх числі 21 дитина – від п'яти місяців до дев'яти років.
Про це повідомляє видання "Сегодня". За результатами вірусологічного дослідження (експрес тест test Rota) у 22 хворих підтвердили діагноз "Гастроентероколіт ротавірусної етіології", повідомило Головне управління Госпродподребслужбы в Київській області .
В даний час з інфекційного відділення центральної районної лікарні Києво-Святошинського району виписали трьох дітей, на стаціонарному лікуванні залишається 22 особи, з них 19 – діти.
"Джерело збудника інфекції та обставини, що сприяли виникненню спалаху встановлюються. Однак, ймовірною причиною захворювання жителів мікрорайону, які для приготування їжі використовують переважно водопровідну воду, стали неодноразові перебої і відсутність водопостачання на території житлових комплексів Софіївської Борщагівки у зв'язку з проривами на водопровідній мережі", – підкреслили у відомстві.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хворі ротавірусної інфекцією проживають в п'яти різних житлових комплексах, розташованих у Софіївській Борщагівці. Їх водопостачання відновлено 22 квітня. Спеціалісти Києво-Святошинського районного відділу лабораторних досліджень відібрали вісім зразків води, з яких п'ять – для дослідження на бактеріологічні та санітарно-хімічні показники та три – на вірусологічні показники.
Масові отруєння дітей траплялися в Україні і раніше - відео:
Влада зобов'язала сільського голову Софіївської Борщагівки і виконавчого директора кооперативу, обслущивающего централізовані мережі, забезпечити підвезення населенню питної води в період, коли буде відсутнє централізоване водопостачання.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" боротьба з бактеріями, що активно розмножуються на обідку унітазу - справа далеко не першорядної важливості. Медики стверджують, що під брудними нігтями у будь-якої людини може міститися значно більше небезпечних мікроорганізмів.