Невідомий повідомив у поліцію про те, що він замінував Московський міст у Києві.

Як пишуть Вартові.Еспресо, в столичну поліцію подзвонив невідомий і розповів, що він воював раніше на Донбасі проти українських військ. Крім того, у нього є вогнепальна зброя і вибухівка. При цьому він замінував Московський міст в столиці.

Він розповів, що вибухівка знаходиться в білій машині ВАЗ 2101 біля моста. На даний момент патрульні поліцейські трьох районів розшукують вказаний автомобіль.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 54-річна киянка підняла переполох на борту літака, який повинен був відправлятися по маршруту "Львів-Стамбул", заявивши про бомбу.

Пасажири судна і екіпаж негайно були евакуйовані, за роботу відразу ж взялися вибухотехніки і кінологи.

Популярні новини зараз

Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди

Гороскоп на сьогодні 7 січня: перевірки Овнів, хаос Дів та тиск на Козерогів

Українців попередили про підвищення тарифів на газ

Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити

Показати ще