Група з 20 екстремалів, що належать до течії "руфери", протягом двох годин піднімалася на Арку дружби народів у центрі Києва. Про це повідомляє "Інформатор".
Після сходження вони опублікували відео підйому з проханням не повторювати їх ризиковану акцію.
Висота споруди становить 35 м, підйом почався о 4 години ранку неділі. Протягом двох годин на Арку дружби народів піднялася група з 20 руферів.
"Ідея підкорити арку і зустріти на ній світанок народилася раптово, і ми, не замислюючись, її втілили в життя", — повідомив один з учасників акції.
Кадр з місця
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Кадр з місця
Руфери попереджають, що сходження на висотні об'єкти небезпечно, вимагає досвіду, знань і підготовки.
Зазначимо, що назва "руфери" походить від англійського терміна "roofing", тобто відвідування дахів будинків, офіційно для цього не призначених.
Нагадаємо, одні знімки викликають у людей посмішку, інші пригнічують, а треті можуть навіть змусити глядача здригнутися від жаху. Наш світ - це величезна палітра різних подій, потрясінь і переживань.
Представляємо добірку не просто фотографій, а найгеніальніших знімків, на яких відображена бурхлива історія XX і початку XXI століть. Вони показують нам світ таким, який він є, без прикрас, оголюючи кожен його нерв, відкриваючи всі його вади.
У 1985 році виверження вулкана в Колумбії забрало життя сотень тисяч людей. На фото зображена дівчинка, яка стала жертвою страшної катастрофи. Вона знаходилася по шию в рідині, її ноги були затиснуті уламками бетонної конструкції. Три дні дівчинка мужньо трималася і боролася за життя в такому положенні, але, на жаль, її так і не вдалося врятувати.
Крім того, NASA опублікувало знімок, на якому зображено полярне сяйво і світанок над Південним полюсом Землі.
Полярне сяйво є наслідком зіткнення заряджених часток сонячного вітру з верхніми шарами атмосфери Землі. Як правило, подібне явище спостерігається в полярних регіонах планети.
Дивіться сюжет про подію
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", є 5 способів прокидатися без будильника.