"Кухар путіна" Євген Пригожин почав загрожувати тепер російському бізнесу. Намагається тиснути на тих, хто не відпускає співробітників, щоб вчитися вбивати мирних громадян.

Його прес-служба опублікувала ультимативне звернення до народу, а також місцевих підприємців, які не хочуть діяти "на користь країни", як вони люблять самі говорити.

Євген Пригожин, скріншот: YouTube

Зараз російський бізнес і так проживає не найкращі свої часи, і це через путінську еліту може ще більше посилитися. Компанії відмовляють у відпустці добровольцям, які записалися до лав ПВК "Вагнер".

Євгену Пригожину дуже важливо, щоб якнайбільше росіян приїхали в Україну і загинули там, тому ретельно займається цим питанням. Це ще один доказ того, що в Росії проблеми з особовим складом.

Популярні новини зараз

П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"

"Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти

Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези"

Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна

Показати ще

“Вважайте це відкритим зверненням до власників великого бізнесу, чиї співробітники намагаються пройти навчання, яке дозволить їм захищати свою малу Батьківщину. отримати відпустку на навчання, припиніть пустувати і дайте можливість їм підготуватися до можливої ​​спроби вторгнення супротивника на територію Росії" - каже Євген Пригожин.

Танки окупантів. Фото: скриншот telegram

Нагадаємо, що тим часом втрати окупантів упевнено наближаються до тризначного значення, але війну закінчувати вони досі не планують.

Нагадаємо, про наступ ЗСУ на Білгород: кому це потрібно

Раніше повідомлялося, що абсолютно "раціональна гра" путіна зламана - "розклад" не виправдався

Також у Генштабі назвали точну кількість білорусів, які готові напасти на Україну: цифра вас розсмішить