Збройні сили України продовжують інтенсивний контрнаступ одразу на кількох ділянках фронту, проте багатьох все ще турбує питання того, що буде з Кримським півостровом.

Свою думку щодо цього озвучив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.

Він вважає, що Крим українські військові можуть почати звільняти вже наступного року, і сподіваємось, що цей прогноз обов'язково здійсниться.

Крим, фото: скріншот з відео

"Коли це почнеться повномасштабно вже, тоді взагалі вони не зможуть пояснювати: а що відбувається? За планом це чи ні", - зазначає Олександр Коваленко.

Популярні новини зараз

У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих

Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Крім того, далі експерт зазначив про наративи, яких путін продовжувати просуватиме для свого народу. Вони регулярно розповідатимуть про те, як у них чудово складаються в Україні, і що втрачені території їм спочатку були не потрібні.

З кожним місяцем вплив росії в Україні сходитиме нанівець, і в результаті їм доведеться відступити від усіх окупованих територій, як ми це бачимо на Харківщині. І, звичайно ж, все це "частина плану", і "великий відступ" вже неодноразово відбувалося в їх історії.

ЗСУ, фото: Facebook

"Що вони виконують якусь свою місію, що вони мають якийсь сценарій, за яким вони діють, що всі їхні дії сплановані... Я впевнений, що такий наратив вони підтримуватимуть до 2023 року" - продовжив далі військовий оглядач.

До речі, нещодавно президент України Володимир Зеленський не виключив такого варіанту, що Крим може бути повернуто назад дипломатичним шляхом. Все залежатиме від дій Кремля.

Нагадаємо, що Олексій Данилов розповів, як ЗСУ під час контрнаступу ламають усі стереотипи про закони війни: у НАТО ніколи такого не бачили

Раніше повідомлялося, що Денис Шмигаль виступив проти стандартного призову в Україні після закінчення війни: як зміниться армія у найближчому майбутньому

Також, Олексій Арестович про ймовірність контрнаступу ЗСУ у Запорізькій області