У Вінниці сталася жахлива ДТП, машина швидкої допомоги влетіла в Mazda.
Про це повідомляє інформаційний портал "vn.20minut".
Так, у Вінниці у вівторок, 17 березня автомобіль швидкої допомоги потрапив у серйозне ДТП. Зазначимо, що аварія сталася близько 22:00 на Немирівському шосе біля автосалону "Мазда".
Очевидці цієї події розповіли, що мікроавтобус не пропустив медиків, які везли пацієнта і їхали з мигалками. Через це швидка допомога виявилася на даху Mazda.
На місце події приїхали наряд патрульної поліції і бригада швидкої допомоги. Відомо, що медики госпіталізували чотирьох потерпілих з тяжкими травмами.
На даний момент правоохоронці встановлюють усі причини і обставини події. Ведеться слідство.
Володимир Зеленський взявся за Андрія та компанію з Івано-Франківська, який знущався з українок: "До 7 років в'язниці"
Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна"
Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий
Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, у Києві п'яна мати трьох дітей влаштувала жорстке ДТП і робила вигляд пішоходом.
Як повідомляв Знай.uа , у Харкові фанат Зайцевої на Ford не пропустив швидку допомогу на виклик, кадри ПП.