Для сімей та друзів Blizzard проводиться альфа-тестування Diablo 4, через це в мережі з'являються різні зображення та ласі шматочки інформації.

Цю публікацію продемонстрували на ігровому порталі «gamesradar»

У мережі багато хто бачив різні витоки в сабреддіті Diablo, хоча зазвичай їх видаляли досить швидко. Однак зображення все ще циркулюють на кількох форумах та інших веб-сайтах. На більшості з них є знімки творця персонажа, відверті татуювання тощо. Також є чутки, що у Diablo 4 обмежена торгівля та розумний видобуток – наприклад, повідомляється, що ви можете торгувати предметами нижчого рівня з обмеженою ємністю. Однак унікальний і цінніший лут, такий як легендарний, сюди не підходить.

Шквал витоків спонукав модераторів сабреддіта Diablo зайнятися цією темою окремим постом. Коротше кажучи, специфічні для гри функції в бета-версіях можуть бути змінені, тому потрібно мати це на увазі. Крім того, гравці не будуть покарані за публікацію витоків у сабреддіті, хоч вони можуть бути забанені на Battle.net.

Diablo 3: скрін

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олена Кравець закликала допомогти, бо доводиться жити в гаражі: "Раптом у вас є одяг"

Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014

Оля Полякова показала, що привезла з Німеччини, але не знає, чи переживе зиму: "Тому я..."

Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат

Показати ще

"Те, що Blizzard вирішує робити з людьми, які зливають попередню інформацію, повністю виходить за рамки нашої юрисдикції і може включати дії, зроблені щодо вашого облікового запису Battle.net. Це може включати призупинення, постійне призупинення тощо, а також судові позови проти ваших осіб, якщо ви підписали угоду про нерозголошення або завдали шкоди компанії чи інтелектуальній власності", — йдеться у заяві. "Ще раз, ці дії не мають до нас ніякого відношення і знаходяться повністю поза нашим контролем".

Витоки слідують за словом Джейсона Шрайєра з Bloomberg, де він повідомив, що для неспівробітників Blizzard проводиться ігрове тестування Diablo 4, яке отримало назву «альфа-тест для друзів та сім'ї».

Diablo 4

Шрайєр також зазначив, що в альфа-версії немає мікротранзакцій, хоча Blizzard раніше підтвердила, що покупки Diablo 4 будуть лише косметичними, за винятком більших сюжетних доповнень. Це питання, ймовірно, було порушено, тому що Diablo Immortal викликала багато критики через те, як вона справляється з монетизацією, хоча, схоже, що ви не побачите нічого подібного у Diablo 4.

До цього генеральний менеджер серії Род Фергюссон повідомив у Твіттері, що бета-версія Diablo 4, виявлена ​​на Battle.net, призначена лише для внутрішніх цілей.