Поточний випуск Retro Gamer вже надійшов у продаж та присвячений 35-річчю Street Fighter. Величезна 10-сторінкова стаття присвячена не лише співробітникам Capcom, а й тим людям, на яких вплинув культовий файтинг. Зараз йдеться про журналістів, розробників і не тільки.

Цю новину розмістили на ігровому порталі «gamesradar»

Сама Capcom покладає великі надії на свою довгограючу серію, а режисер Street Fighter 6 Такаюкі Накаяма пожартував, що "на той час ми, ймовірно, будемо на Street Fighter 12", коли його запитали, де він бачив серіал через 35 років. "Я гадки не маю, як це виглядатиме, тому я вважаю, що найкраще, на що я можу сподіватися, це те, що на той час люди все ще будуть насолоджуватися серіалом".

З огляду на те, що серія добре зарекомендувала себе на провідному заході спільноти файтингів EVO 2022 у ці вихідні, поточна франшиза все ще зможе існувати наприкінці 2050-х, це реально може бути Street Fighter.

Крім святкування Street Fighter ми також повертаємося на орбіту знаменитого симулятора космічної торгівлі Elite, дізнаємося, як створювався культовий шутер для Amiga Agony, і розкриваємо, чому Bandai Namco вважала, що настав час відродити серію Klonoa.

Популярні новини зараз

У Лукашенка відкрито погрожують Україні війною, готові заступитися за приниженого путiна

У Нацбанку прогнозують дефіцит низки овочів та фруктів: що може зникнути з полиць магазинів

Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014

Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня

Показати ще

Нагадаємо, що нова версія гри про Людину-павука вже доступна на Стімі.

Як раніше повідомляв портал "Знай", гра Jetpack Joyride отримала продовження для iOS.

Також портал "Знай" писав, що стало відомо про те, що розробники GTA 6 кардинально змінили свої плани на гру.