Компанія Марка Цукерберга Meta представила своє бачення майбутнього метавсесвіту з високотехнологічними гарнітурами віртуальної реальності. Вони поєднуються з тактильними датчиками на кінчиках пальців для максимального занурення.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Meta показала, яким, на її думку, буде майбутнє метавсесвіту, за допомогою відеоролика про деякі високотехнологічних концептуальних апаратних засобах, від гладких гарнітур віртуальної реальності до сенсорів на кінчиках пальців.

Відео під назвою "вплив метавсесвіту" викладає бачення Мети того, як технологія змішаної реальності може позитивно вплинути на суспільство.

Meta: скрін з відео

Популярні новини зараз

Головне за ніч: другий термін Зеленського, нова ціль російських загарбників та строгі заборони на Івана Купала 7 липня

Окупанти обрали наступну цiль для наступу на Донбас, ЗСУ вже відбили декілька атак

ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу"

Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна"

Показати ще

Він показує студентів-медиків у віртуальному університеті, які навчаються проводити рятувальні операції в метавсесвіті, перш ніж пробувати їх на реальних пацієнтах.

"Хоча вони віртуальні школярі, те, чому вони разом вчаться - реально. Хірург зможе практикуватися в метавсесвіті стільки разів, скільки буде потрібно, перш ніж візьметься за реального пацієнта", — йдеться у відео.

На ньому також зображена група школярів, які відвідують Стародавній Рим, щоб стати свідками дебатів Цезаря з Марком Антонієм.

Однак, мабуть, найбільш захоплююча частина короткого ролика — це представлене в ньому обладнання.

На відео показана гладка мінімалістична гарнітура віртуальної реальності без проводів, а також сенсори на кінчиках пальців, що дозволяють людям брати і відчувати об'єкти в метавсесвіті.

VR: скрін з відео

Незрозуміло, чи є цей прилад справжнім прототипом обладнання, розробленого Meta, або це просто концептуальний комплект.

У будь-якому випадку, технарі діляться своїм захопленням від VR-обладнання. Один користувач Twitter назвав його "крутим дизайном", а інший сказав, що він "виглядає неймовірно круто".

Нагадавши, злочини в метавселенной можуть бути покарані, як справжні.