LG Electronics (LG) та Xbox уклали ексклюзивне маркетингове партнерство, аби підкреслити феноменальний ігровий досвід довгоочікуваної консолі Xbox Series X та телевізорів LG OLED на ключових ринках Європи, Африки та Середньої Азії, Сходу і Азіатсько-Тихоокеанського регіону*. LG OLED TV став офіційним телевізійним партнером нової консолі Microsoft у цих регіонах, а спеціальні заходи проводитимуть у тих, що беруть участь, роздрібних точках, щоб надати споживачам можливість випробувати на собі справжнє задоволення від гри на моделях OLED-телевізорів LG 2020 року та новітньої консолі Xbox.

Поєднання найсучаснішого телевізора LG та найпотужнішої консолі Xbox надає змогу як аматорам, так і професійним геймерам насолоджуватися іграми нового покоління вже сьогодні. Завдяки надзвичайній швидкості відгуку в 1 мс з низькою затримкою введення й підтримкою новітніх специфікацій HDMI, включаючи змінну частоту оновлення (VRR), автоматичного режиму з низькою затримкою (ALLM) та покращеному поворотному аудіоканалу (eARC), ігри не тільки виглядають і звучать краще, але і стали більш чутливими. Завдяки чотирьом портам, готовим до підтримки цих функцій, OLED-телевізори LG пропонують усі переваги одночасного підключення для налагодження декількох пристроїв від консолей до ПК.

Удосконалена об'єднана обчислювальна потужність цієї комбінації надає можливість гравцям насолоджуватися іграми у форматі 4K зі швидкістю до 120 кадрів на секунду, і скористатися останніми досягненнями в області графічної технології трасування променів у реальному часі. OLED-телевізори LG 2020 року стали першими телевізорами, які підтримують новий профіль HGiG, і засновники HDR Gaming Interest Group, LG і Microsoft впевнені, що останні версії HDR будуть виглядати саме так, як раніше задумували їхні розробники.

Завдяки своїй піксельній технології самопідсвічування OLED-телевізор LG забезпечує чудову якість зображення з яскравими, природними кольорами та неймовірною контрастністю. І як перший телевізор та перша ігрова консоль, яка підтримує Dolby Vision і Dolby Atmos, LG OLED TV і Xbox Series X ще більше залучать геймерів у гру за допомогою динамічних зображень та звуків**.

А оскільки втомлення очей від ігор – це реальна проблема, всі моделі телевізорів LG 2020 року оснащені OLED-панелями, які мають сертифікат Eye Comfort Display, сертифікований TÜV Rhineland, що відповідає всім високим критеріям, встановленим міжнародною випробувальною фірмою. Сертифікація підтверджує, що телевізори не мерехтять, випромінюють мінімум синього світла і забезпечують широку кольорову гаму, чудові характеристики HDR та стабільну якість зображення при перегляді під широким кутом. Для ще більшого комфорту очей OLED-телевізори LG пройшли перевірку Underwriters Laboratories (UL) на відсутність мерехтіння та слабкого випромінювання синього світла, що не являє фотобіологічної небезпеки.

Популярні новини зараз

Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Настя Каменських гуляє полями в Європі під гучні звинувачення в "зраді" України: "Люди все бачать"

У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов

Показати ще

«Ми дуже серйозно ставимося до потреб геймерів при розробці наших OLED-телевізорів, тому можливість стати офіційним партнером Xbox Series X – це партнерство, яке дуже важливе для нас», – повідомив С.П. Байк, керівник відділу планування телевізійних продуктів LG's Home Entertainment Company. «Ми впевнені, що геймери будуть вражені підвищеною якістю зображення завдяки поєднанню LG OLED TV та Xbox Series X».

# # #

* Країни-учасниці: Австралія, Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Індія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Японія, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Саудівська Аравія, Сінгапур, Словаччина, Південна Африка, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати та Великобританія.

** Xbox Series X підтримує Dolby Atmos на момент запуску, невдовзі з'явиться Dolby Vision.

Про компанію LG Electronics Home Entertainment

Компанія LG Home Entertainment є лідером у галузі виробництва телевізорів та аудіо-відеосистем. Компанія є всесвітньо визнаним новатором за своє лідерство у виробництві OLED-телевізорів, яке зробило революцію в категорії телевізорів преміум-класу. LG прагне покращувати життя клієнтів за допомогою інноваційних продуктів для домашніх розваг, в першу чергу відзначених нагородами OLED-телевізорів та телевізорів NanoCell зі штучним інтелектом і звуковими рішеннями, розробленими у співпраці з Meridian Audio. Щоб дізнатися більше про LG, відвідайте www.LGnewsroom.com.