Безстрашні розробники зробили очікуване і необхідне: тепер Doom працює на недавно випущеної Nintendo портативної версії Game & Watch. Game & Watch: Super Mario Bros. був розроблений для запуску трьох ігор, але успішний перенесення Doom показує, що він може впоратися і з іншими, якщо у вас є багато терпіння (через Hackaday).

Читайте Знай в Google News!

Звичайно, ця версія Doom не ідеальна. Щоб гра запускалася навіть на більш повільній швидкості, показаної на відео нижче, довелося відключити звук і спростити текстури, щоб вона відповідала грі на невеликому портативному комп'ютері. І домогтися цього було непросто: програмісти розбили стек, і Конраду Бекманну довелося обдурити Game & Watch, щоб вивантажити прошивку, вставивши код у зовнішнє сховище, до якого звертається крихітний Мікроконтролер Game & Watch.

Окремою проблемою було знайти версію Doom, досить маленьку, щоб вміститися на мізерному обсязі пам'яті Game & Watch. Хакери зупинилися на пакеті під назвою "Minimal Doom IWAD", який замінює оригінальні текстури гри спрощеними версіями, але їм все ж довелося внести додаткові корективи, такі як відключення звуку для роботи в 1,1 МБ корисної пам'яті Game & Watch.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Популярні новини зараз

Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена

Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя"

У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов

Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві

Показати ще

Нагадаємо, що контролер з приставки від Microsoft зможе працювати зі смартфонами і планшетами Apple. У теорії, це дозволить грати в мобільні ігри з максимальним комфортом, не купуючи додатковий контролер, якщо у вас вже є в наявності Xbox.

Як повідомляв Знай.uа, NASA відправила новий супутник для поліпшення процесу прогнозування погоди. До того ж, супутник здатний по хвилях в океані визначити ймовірність тайфуну, що може врятувати величезну кількість життів людей.

Також Знай.uа повідомляв, додаток Airbnb для оренди житла зливає дані користувачів китайському уряду. Відзначимо, що Facebook та інші соцмережі не працюють на території Китаю, так як вони не згодні зі словом даних китайському уряду.