Знаменитая украинская модель, певица, актриса и телеведущая Даша Астафьева поделилась публикацией в социальной сети. Она рассказала украинцам о своем уходе.

Данную публикацию Даша Астафьева обнародовала на своей странице в Instagram.

«Турбота – наша сила. Зараз треба піклуватися про себе і близьких з подвійною силою, відігріваючи теплом свого серця від труднощів. І ця турбота повинна бути різна: у потрібний момент почути та зрозуміти, відпочити і подбати про здоров’я. Тому зранку в мене завжди є «my time». Півгодини я приділяю лише собі, і вчу цьому всіх рідних. Незмінна частина моєї бьюті-рутини – звукова електрична щітка Philips Sonicare, яка найкраще дбає про здоров`я зубів та є рекомендацією №1 стоматологів в Україні. Щітки Philips здійснюють правильні вимітальні рухи, а звукова технологія забезпечують глибоку чистку – у 20 разів більше видаляють нальоту та 100% плям. Звукова технологія Philips Sonicare є у різних щітках бренду, тож кожен зможе обрати щось для себе залежно від ціни та функцій. У мене красуня Philips Sonicare 9900 Prestige. Турбуючись про себе, я стаю сильнішою для інших. Хочу, щоб і ви зараз любили себе щосили.#РозумнеРішення #PhilipsSonicarePrestige #SmileLikeNeverBefore», - подписала публикацию украинская телезвезда.

Украинская аудитория не стала молчать и присоединилась к Даше, чтобы написать свои мнения в комментариях.

Даша Астафьева. Фото: скрин youtube

Популярные статьи сейчас

600 тысяч гривен за "сейчас проедем": украинским водителям выписывают новый штраф, доигрались

Самый дешевый способ обогреть дом без отопления и света: обойдется менее чем в 20 грн

Сериал про черную королеву "Уэнсдей" от Netflix догоняет "Игру в Кальмара": Дженна Ортега собирает рекорды

Перебои с поставками и ценовой коллапс: подсолнечное масло может повторить судьбу куриных яиц

Показать еще

«@phililsua а не хочете співпрацю з тіпом, у якого криві зуби, шоб я вролику сказав, шо ваша щітка ідеально чисте навіть мої зуби, які через один ховаються за іншими зубами?», «В мене така рожева кайф», «Я собі дві узяв і дуже мене воно заспокоює та радує», - пишут юзеры соцсети.

Комментарии на пост Даши Астафьевой в Instagram

Как ранее сообщал портал "Знай", Даша Астафьева грубо высмеяла Тимати, Джигана и сына Пескова.

Напомним, Даша Астафьева затуманила головы украинцам чувственными фотографиями.