Вже затверджені три актори на головні чоловічі ролі, це - Даніель Салем, Арсен Мірзоян та Олександр Аввакумов.

Інших головних героїв ще не презентували, але творці фільму наголосили, що це відбудеться незабаром.

Як повідомив режисер Сергій Шляхтюк - кастинг на фільм не завершено це лише перший етап, зовсім скоро почнемо новий відбір. Також режисер відмітив, що на ролі другого плану та епізоди рогзглядают акторів навіть з мінімальним досвідом.

«Кохання без вагання» романтична комедія про організатора весіль, який не вірить у кохання.

Логлайн - Ігор цинічний, брутальний та успішний чоловік, він не вірить у кохання і романтику, але при цьому створює найкращі весілля. Його життя це сплановане свято егоїзму та розваг, допоки йому не потрапляє замовлення від однієї пари, яке кардинально змінює його життя...

Популярные статьи сейчас

Михаил Поплавский выбрал красоток на новогоднюю ночь и показал им свою мандаринку: "Я уже в ожидании"

Последняя зеркальная дата перед Новым годом: как правильно провести 12 декабря, чтоб желания сбылись

Дешевле и проще: чем заменить сливочное масло при готовке, такого вы точно не знали

Катя Лозовицкая рассказала о грязи на шоу "Холостяк", жалко только Топольского: "Я впервые заплакала"

Показать еще

Прем'єра фільму планується на осінь 2022 року.

Роль головного героя Ігоря дісталася шоу-мену та ведучому Даніелю Салему. Даніель медіа персона і блогер, взяв участь у шостому сезоні шоу "Танці з зірками" та десятому сезоні шоу "Голос країни", був ведучим проекту «Кохання на виживання» на «Новому каналі», цю назву до речі автори фільму розглядали як основну, але в останній момент передумали. Також Даніель зіграв головну роль у 30-серійній мелодрамі «Доктор Віра». Зараз він ведучий ранкової програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

https://www.instagram.com/daniel_jihad_salem/

Друга головна роль Едуард - опонент Ігоря. Чоловік ідеал, який є повною протилежністю Ігоря. Роль Едуарда виконуватиме Олександр Аввакумов – актор та блогер. За плечима актора багато яскравих, епізодичних ролей в відомих українських серіалах. Нещодавно Олександр закінчив працювати над 4-х серійним фільмом «Не відрікаються кохаючи» і виконав головну роль у фестивальному короткому метрі «In the gallery of sad flowers», режисер: Andreas Nilsson, також знімався у кліпі відомого британського співака Calum Scott «You are the reason». Наразі Олександр працює над сіткомом «Дні нашої вагітності», де зіграє головну чоловічу роль та виступить продюсером проекту.

https://www.instagram.com/avvakumov.alex/

Несподіванкою стане участь у фільмі улюбленця жінок, відомого автора виконавця Арсена Мірзояна. Він гратиме Олександра, брата Ігоря. Харизматичний співак, автор п’ятьох успішних альбомів, Арсен до речі є резидентом «Камеді-клаб Україна», тому чекайте на гострі жарти від його персонажа Олександра. Окрім ролі Арсен Мірзоян є одним з виконавців головного саундтреку фільму, про це ви дізнаєтесь згодом.

https://www.instagram.com/arsen_mirzoian/

Більш детальну інформацію про кастинг та фільм можна дізнатися на офіційних сторінках «Кохання без вагання» у соціальних мережах Facebook та Instagram.