Особистість кривавого диктатора і винуватця геноциду та інших злочинів Адольфа Гітлера привертає увагу тисяч дослідників упродовж десятиліть.Саме тому вченим вдалося дізнатися багато подробиць з життя фюрера і воєнного злочинця, і деякі з них є досить несподіваними.

Загальноприйнятою є думка, що Гітлер був вегетаріанцем як мінімум з 1931 року, і дотримувався цієї дієти до кінця життя. Однак деякі біографи стверджують, що диктатор лише обмежував себе у споживанні м'яса.

Також Гітлер негативно ставився до куріння, у нацистській Німеччині була розгорнута боротьба з цією звичкою. Одного разу сестра Єви Браун кинула палаючу сигарету в попільничку і сіла на неї, щоб приховати від Гітлера куріння. Фюрер це помітив і вирішив пожартувати. Підійшов до неї і попросив детально пояснити правила карткової гри, якою були зайняті жінки. Вранці Єва, дізнавшись все від Гітлера, запитала у сестри: "як справи з пухирями від опіків на попі".

Гітлер, фото naked-science

Гітлер з хворобливою ретельністю дбав про чистоту. Панічно боявся людей з нежитю.

Популярні новини зараз

Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся"

Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера"

Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів

Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину

Показати ще

Кривавий кат був людиною закритою. Він звертався до інших лише тоді, коли вони були йому потрібні і робили те, що він вважав правильним. У листах ніколи не цікавився думкою інших. Любив вживати іноземні слова.

Гітлер доволі багато читав, навіть під час війни. За твердженням особистого лікаря фон Хассельбаха, він обов'язково кожен день опрацьовував хоча б одну книгу. В Лінці, наприклад, він записався відразу в три бібліотеки. Спочатку перегортав книгу з кінця. Якщо вирішував, що книгу варто читати, то читав частинами, тільки те, що йому було потрібно.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, натовпи людей аплодували Адольфу Гітлеру, коли він проповідував божевільні ідеї нацизму і фашизму. Гітлер був чудовим актором, він професійно будував свій виступ і мав достатню підготовку в питанні впливу на масову свідомість.

Як повідомляв портал "Знай.uа", під час війни Гітлер об'їздив майже всю Україну. Фюрер побував у Полтаві, Умані, Маріуполі, Запоріжжі, Житомирі, Бердичеві.