В Івано-Франківську, 1 жовтня відбулося обговорення результатів індексу публічності органів місцевого самоврядування, підвела підсумки громадянська мережа ОПОРА.

Загальний результат оптимістичний Франківську вдалося зберегти рейтинг лікарських послух за рахунок зручному доступу. Але є й недоліки пов'язані з доступом до інформації про органи місцевого самоврядування, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

"В порівнянні з минулим роком індекс публічності міського голови зріс на 7.75% та становить зараз 97.45%. Це найвищий результат серед решти міських голів. Серед недоліків - відсутність комплексної інформації про всіх 26 штатних і позаштатних радників Марцінківа. Окрім того, через офіційний сайт міста немає доступу до електронної декларації мера та річного звіту", - зауважує Маруняк, координатор ОПОРИ .

Він також виділив, що другим після мера Франківська, йде міський голова Житомира 88%, а третім - міський голова Херсона 79%.

Нагадаємо, рябошапка призначив нового прокурора Харківської області: що відомо про Олександра Фільчакова

Як повідомляв раніше Знай.ua, приберіть чарку: під Франківському алкоголіків "кодують" хрестом

Також Знай.ua писав про те, що франківчани, ховайте машини: потужний буревій наробив лиха у місті, кадри постапокаліпсису

Популярні новини зараз

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника "п'яних вечірок", який знущався з дівчат

Банкомат ПриватБанку обрахував українку на 9000 грн, повертати гроші відмовляються: "Повний абсурд"

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Легенда "Танці зі зірками" Влад Яма звернувся до росіян словами великих: "Говорю не про окремі вибухи"

Показати ще