Інформація про шахраїв, які представляються контролерами «Закарпатгазу» з’явилася у закарпатських ЗМІ.

Схема така: поки псевдоконтролер нібито перевіряє показники лічильника або ж газові прилади, спільник зловмисника чинить крадіжку. Про такий випадок повідомила постраждала особа і у правоохоронні органи, і представникам АТ «Закарпатгаз» минулого тижня, повідомила пресслужба АТ "Закарпатгаз".

Люди, що прийшли до потерпілої не були співробітниками підприємства. Так само шахраї можуть відрекомендуватися співробітниками будь-яких інших структур чи комунальних установ, аби їх впустили у помешкання і вони вчинили злочин.

АТ «Закарпатгаз» звертається до закарпатців бути пильними. Випадки шахрайства останніми днями почастішали.

«Контролер «Закарпатгазу» обов’язково має повідомити своє місце роботи, а на вимогу мешканця квартири чи будинку — пред’явити посвідчення. Тому обов’язково запитуйте посвідчення, у наших співробітників воно буде обов’язково», — наголосив начальник відділу інспектування АТ «Закарпатгаз» Олександр Кіндяк.

У посвідченні, що належить працівнику газового господарства, вклеєна фотокартка, зазначені прізвище, ім’я та по-батькові особи, її посада, номер та дата видачі, документ завжди завірений мокрою печаткою підприємства та підписом голови правління. Споживач має повне право сфотографувати посвідчення на мобільний телефон.

Керівництво Закарпатгазу просить закарпатців бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо хтось володіє інформацією про подібні випадки, просимо телефонувати за номером: 067-817-85-22 або писати на press@zkgas.com.ua

Раніше портал «Знай.uа» писав Попередьте близьких: як шахраї за новими схемами наживаються на довірі українців

Також портал «Знай.uа» писав "Lifecell подарував мій номер телефону шахраям": банківські картки українця обчистили попри обіцянки мобільного оператора

Також портал «Знай.uа» писав, що ПриватБанк знову вляпався: користувач звинуватив співробітницю в шахрайстві

Популярні новини зараз

Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади

Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців

Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще