Стало відомо про те, що в Запоріжжі помер відомий головлікар. Багато років служив на благо українцям.

Таким чином, повідомляється, що медичний працівник віддав професії десятки років. Валентин Радкевич був головою Запорізького обласного наркологічного диспансеру. Про це пише інформаційний портал "Разом".

У Запоріжжі помер головлікар лікарні, фото: Разом

У минулому році йому виповнилося 70 років, і його колеги відгукуються про Валентині Радкевиче як про професіонала, який знає, що він робить. Він завжди відрізнявся від більшості, і був доброю, порядною людиною.

Попрощатися з ним можна буде сьогодні, 10 червня. Прощання пройде в 11 годин в ритуальному залі, який розташований за адресою Стефанова, 22.

Популярні новини зараз

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Показати ще

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що на 80-му році життя помер колишній ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького Кравців Роман Йосипович.

Про це пише прес-служба Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.

Кравців Роман Йосипович – був академіком Національної академії аграрних наук України, доктор біологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Є автором понад 1000 наукових праць, 50 патентів і розробник близько 50 гостів. Під його керівництвом захищено 34 кандидатських і 14 докторських дисертацій.

Нагадаємо, раніше на Франківщині раптово помер учасник АТО.

Як повідомляв портал Знай.іа в Києві чоловік загинув під завалами заводу "Арсенал".

Також Знай.іа писав, що в Міноборони оприлюднили історії життя українських героїв, полеглих явились в місті у 2020.