Повномасштабна війна, розпочата росіянами 24 лютого 2022 року, триває вже 13 місяців і невідомо, коли вона нарешті добігатиме кінця.

Воїни ЗСУ досі ціною власного життя продовжують героїчно стояти на варті нашої незалежності та свободи. Ми вдячні за кожну мить.

ЗСУ, фото: Facebook

Проте, як виявилося, не всі вважають, що українські військовослужбовці роблять усе можливе у поточних реаліях. У Twitter продовжує набирати популярності низка публікацій еко-активістки Марії Смирнової, яка звинуватила наших захисників у тому, що вони наводять "срачі" у себе в окопах... тоді як мають сортувати сміття.

Еко-активістка, скріншот: Twitter

Популярні новини зараз

Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня

Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів

Показати ще

Користувачі запропонували їй приїхати з Європи, щоб на власному досвіді показати, як потрібно займатися сортуванням та вивезенням сміття за умов постійних обстрілів через заміновані території.

Еко-активістка, скріншот: Twitter

Еко-активістка, скріншот: Twitter

Нагадаємо, росіяни не позбудуться так швидко шляху, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту"

Як повідомляв "Знай.ua", здавання в полон карається 10 роками в'язниці - окупантам приготували новий "сюрприз"

Знай.ua писав, син мера Тимченка в Березані обізвав і вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому: "Чуєш, ти, опудало"