Повноваження начальника військової адміністрації щодо зобов'язання військовозобов'язаних носити з собою документи що посвідчують особу, а також військово-облікові документи, розібрав адвокат, що він порадив.

У TikTok адвокат Володимир Кишеня пояснює, що у свому наказі, начальник обласної адміністрації зобов'язує усіх військовозобов'язаних носити з собою документи, що посвідчують особу, а також військово-облікові документи та пред'являти документи на вимогу працівникам поліції, національної гвардії, та військової служби правопорядку.

Адвокат. Фото: скриншот TikTok

Як видно, у переліку уповноважених осіб перевіряти документи відсутні працівники центр територіального центру комплектації. Працівники ТЦК ТСП, відповідно до вказаного наказу, не мають право ті документи вимагати і перевіряти.

Відповідно до закону про військово-цивільні адміністрації, цей наказ може бути оскаржений. Крім того відповідно до вказаного закону у начальника військово-цивільні адміністрації є певні повноваження.

Популярні новини зараз

Українських чоловіків можуть "повернути" додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися

Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців

Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Показати ще

Мобілізація. Фото: Youtube

Повноваження, які стосуються перевірки документів не входить до повноважень, у повноваження входить виключно організації перевірки документів у фізичних осіб.

Скриншот наказу

Зобов'язувати будь-кого хто йому не підпорядковується носити з собою документи в тому числі військово-облікові, адміністрація не має. Начальник військової адміністрації міста зобов'язаний військовозобов'язаних ходити навприсядки і танцюючий гопака.

Нагадаємо, ми писали, що від російського бойовика Мангушева, який стрибав на сцені із черепом захисника "Азовсталі", залишився попіл: дружина стежила, щоб голова догоріла

Як повідомляв "Знай.ua" для чого Рада збільшила оборонний бюджет: активізація мобілізації та підвищення боєздатності.

Також "Знай.ua" інформував, батько воїна ЗСУ з'явився тільки після його смерті заради компенсації, ексдружина б'є на сполох.